КАПРИЗЫ МАЛЕНЬКИХ ДЕВОЧЕК для самостоятельных и очаровательных…
карьера
путешествия
love-story
звёздные истории
секреты красоты
мода & стиль
преодолеваем трудности от редактора мои стихи галерея
карьера
путешествия
love-story
звёздные истории
секреты красоты
мода & стиль
преодолеваем трудности


Рекламные статьи,
коммерческие предложения,
пресс-релизы.
Оперативно, эффективно, профессионально и убедительно
8(066)763-45-62
ICQ: 403196807
angelina.krok@gmail.com

2.07.2007/Ангелина КРОК

Пастка для чоловіків


або чому шлях до серця протилежної статі лежить не лише через шлунок

"...Ми пили чай з подругами. Він підійшов і запропонував мені тістечко. А я, дурна, відмовилася! Сказала, що на дієті. - І ось уже другий місяць я майже кожного дня вислуховую захоплені тиради моєї закоханої подруги. Співпереживаю, підтримую... І знову, і знову дивуюсь, які ж це різні створіння - чоловік та жінка! А коли біля одинадцятої вечора ми вийшли разом із засідання, він навіть не запропонував мені провести додому!" - з сумом закінчила вона.

Любить - не любить...

Хто з нас у дитинстві не гадав на польових ромашках? А в ранній юності разом із зів'ялими пелюстками страждало і наше серце... Ми, жінки, всі однакові. Нам неодмінно треба знати, як Він ставиться до нас... Можливо, не варто й гаяти часу! Ось саме про час і потрібно пам'ятати завжди, про все ж інше - забути назавжди. Головне правило гарно складених стосунків з чоловіком: не потрібно бути нав'язливою. Спочатку ми хочемо все про нього знати, пізніше - намагаємося вибудовувати взаємини власноруч. Інколи ж вдаємося до інших крайнощів: обходимо десятою дорогою місце його роботи чи його будинок, не відповідаємо на його привітання, навмисно фліртуємо з іншими...

Зупинися, мить кохання!

Все, чого домагається закохана жінка при перших зустрічах - лише іноді зустрічатися поглядами. Варто зберегти цей стан душі. Він вам допоможе, коли з часом ваша закоханість почне розвиватися, а разом з нею виростуть і ваші вимоги. Жінки завжди випереджали протилежну стать у чуттєвому розвитку. Не. варто форсувати подіі - природу не обдурити. Можливо, на вас чекатимуть нелегкі часи, зате ви навчитесь керувати своіми емоціями! Любіть свого обранця заради любові, найкраще ж - зробіть вашим кращим другом. Якщо ви мрієте про справжні почуття, а не про чергову ніч пристрасті. Якщо вас буде пов'язувати лише секс вас обов'язково чекає розчарування. Спробуйте дочекатися справжньої шлюбної ночі, тобто після весілля. Так, не популярно, проте подружжя, яким це все ж вдалось, жодного разу не пожалкували про це!

Дружба починається з усмішки

Саме своєму найкращому другу вам буде дуже легко посміхатися, часом телефонувати, щодо його справ, пригощати печивом власного приготування і навіть ходити разом на футбол. Саме завдяки вашому найкращом другові ви зможете позбутися раз і назавжди комплексу жіночої гордості, який так довго виховували в школі. Адже питання не в тому, хто перший зателефонує. Повірте, на власному весіллі ви про це навіть не згадаете... Жінкам інколи важко зрозуміти різницю між щирою дружбою та нав'язливістю, між гордістю і мудрою поведінкаю... Балансувати між ними - як ходити по канату над безоднею... Та вчитися ніколи не пізно. Ваше завдання не просто красиво засвідчити, що він вам не байдужий. Він має це помітити і неодмінно закохатися. По-справжньому. Звичайно, якщо після тістечок, дзвінків та інших дрібничок все залишатиметься як і було - зачекайте, поки ваш обранець "oбробить" інформацію. Пошукайте іншу "жертву". У вас має бути багато друзів-чоловіків. Це, до речі, дуже доцільне практичне завдання щодо вироблення вміння керувати своїми емоціями.

Гарна постава, чудовий настрій, цікаве життя...

Як ви гадаєте, чому люди так люблять подорожувати? Звичайно ж: нові враження, несподівані зустрічі, відчуття легкості... Ви маєте бути саме такою. Плюс виграшна постава, бездоганний макіяж, чудовий настрій. Живіть цікавим життям люди зацікавляться вами. Виставки, вистави, басейн, сауна, друзі... Цей список можна продовжувати. Але ваше активне життя не повинно відділяти вас від Нього. Впевнена, у вашому списку знайдеться щось і для Нього. Можливо, ви займаєтеся бізнесом, а вашому коханом це, м'яко кажучи, не до вподоби... Доведіть йому, що у вас немає іншого виходу, адже у вашому житті поки що немає його. І це буде цілковитою правдою. Не будьте незалежною, алe будьте самодостатньою! Майже всі жінки так чи інше стражджали через самотність. Від цього ix не втішали нi щирі друзі, нi улюблена робота.:. Щастя посміхається тим з нас, хто здатен не бути жалюгідною жінкою, якій не просто потрібен чоловік, а хочеться почуватися щасливою за будь-яких обставин. Якщо ж стосунки не зрушать з місця... Дайте зрозуміти йому, що ви хочете бути разом з ним, алe якщо цей шлях в нікуди, ви знайдете іншого. Адже ви варті справді гідного!

<<
новости
карьера
путешествия
love-story
звёздные истории
секреты красоты
мода & стиль
консультации специалистов
преодолеваем трудности
форум от редактора мои стихи галерея
женский журнал "Капризы маленьких девочек" для самостоятельных и очаровательных
Автор идеи и главный редактор: Ангелина КРОК
По ВСЕМ вопросам, а также по поводу рекламы, можно обращаться по адресу: angelina.krok@gmail.com
ICQ: 403196807
Контактный телефон в Украине: 8(066)763-45-62

использование материала статьи разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник

Студия   w e b p a n o r a m a   © www.angelinakrok.com.ua