КАПРИЗЫ МАЛЕНЬКИХ ДЕВОЧЕК для самостоятельных и очаровательных…
карьера
путешествия
love-story
звёздные истории
секреты красоты
мода & стиль
преодолеваем трудности от редактора мои стихи галерея
карьера
путешествия
love-story
звёздные истории
секреты красоты
мода & стиль
преодолеваем трудности


Рекламные статьи,
коммерческие предложения,
пресс-релизы.
Оперативно, эффективно, профессионально и убедительно
8(066)763-45-62
ICQ: 403196807
angelina.krok@gmail.com

25.06.2007/Ангелина КРОК

КОРОЛЕВА КРАСИ

Торговий знак однієї з найвідоміших косметичних компаній "Маrу Kay Cosmetics" - рожевий кадилак І вже з початку дев'яностих років, коли фірма перетнула бар'єр у мільярд далларів, найуспішніші дистриб'ютори фірми отримують у подарунок справжнісінький кадилак рожевого кольору. Насправді цей колір не є улюбленим власниці компаніі Мері Кей Еш. Вона вирішила застосовувати його для упакування косметичних засобів, тому що він ідеально пасує до білого покриття ванної кімнати. Але пізніше Мері Кей остаточно капітулювала перед ним, пофарбувавши свій знаменитий даласький маєток в рожевий колір...
Як і багато інших видатних жінок, Мері Кей Eш убізнес прийшла випадково. Після восьмирічного заміжжя її перший чоловік, співак Бент Роджерс залишив її з трьома дітьми, і їй довелось самій годувати сім'ю. Вона розпочала з продажу комплектів книжок з дитячої психології на умовах комісійних, - перш за все тому, що робота дозволяла їй бути вдома, коли діти приходили із школи. "Спочатку Бог, потім сім'я, і лише потім робота" - вона завжди дотримувалась свого головногo правила життя.
За півтора дні Eш продала 10 комплектів підручників, що становило тримісячну норму найуспішніших співробітників фірми. Директор компанії Іда Блейк негайно взяла її на роботу, а трохи пізніше призначила головним продавцем відділу. Це було у 1938 році. Незважаючи на часи Великої депресії, Eш успішно працювала - виграла підряд кілька торгових премій і стала успішно рухатися адміністративними сходинками фірми. У 1953 році незвичайні успіхи на неї чекали вже в іншій фірмі - "Word Cift Соmpany". За десять років вона створила торгову мережу в 43 штатах і її призначили комерційним директором. Але власник фірми вважав, що директором повинен бути тільки чоловік. Він називав її "національним тренером директорів" і платив вдічі менше. Мері Кей заробила 25 000 доларів за рік і стала викладачем. Вона вчила чоловіків професійним таємницям, а вони дуже швидко займали більш оплачувані посади і дивилися на неї зверхньо. На цей час її молодшому сину виповнилося 20 років. Вона обвінчалася з керівником фірми, що займалася вигoтовленням вітамінів. Мері Кей не захотіла більше миритися з шовіністськими витівками і негайно звільнилася.
Вона вирішила відпочити від торгівлі і зайнятися написанням книги про дискримінацію жінок з боку чоловіків-керівників. Плануючи майбутню книгу, Eш розграфила папір на дві половини. В першому був негативний досвід роботи у фірмах, які орієнтувалися на пріорітет чоловічих прав, і поради, як не потрібно керувати компанією. Другий містив умови, які необхідні для ідеальної компаніі і 6ули зgучними для кар'ери жінок, що мали сім'ю. Коли схема була готова, Eш раптом відчула, що це не що інше, як проект фірми, яка неодмінно зяцікавить і працюючих жінок. Вона відразу ж відклала ідею написання книги і зайнялася реалізацією свого проектy. Пізніше в інтерв'ю журналістам Еш зізналась, що ідея створити компанію "Магу Kay Cosmetics" до неї прийшла caмe в той момент.
... Працюючи продавцем книг, Мері Кей познайомилася з жінкою-косметологом. Та порадила їй робити косметичні маски із речовини, що мала омолоджуючий ефект. З самого початку Eш вирішилa придбати права на продаж ціеї чудодійної речовини і десять років збирала гроші. 5 тисяч доларів вона витратила на патент та вренду 500 футів магазинної площі. 13 вересня 1963 року відкрився перший магазин її фірми. В магазині була лишe одна полиця з товарами, а в Еш лише дев'ять працівників-друзів, які працювали консультантами з косметики...
Вже через рік рік прибутки Мері Кей становили 38 тисяч доларів, на другий рік вони виросли до 650 тисяч. В 1965 році вона викупила всі акції компанії і зробила її приватною, а в 1981 Мері Кей вже "відповідала" за 15 жінок, консультантів з косметики, які стали мільйонерками. В 1993 році "Mary Kay Cosmetics" стала найбільшим торгови підприємством в США з продажу засобів догляду за шкірою. Кожного року в Даласі компанія "Mary Kay Соsmetics" проводить,семінари та конференції для своїх співробітників, під час яких із щедрої руки Meрi Кей вони отримують рожеві кадилаки, норкові шуби, путівки до екзотичних країн... Під час такого семінару радісна Еш привіталася з покоївкою у кімнаті відпочинку, запитуючи як її справи. "Добре" - відповіла дівчина. "Ні,- за перечила Eш, -це не може бути добрим! Адже ви справді видатна жінка. Це маска. Ви не відчуваєте себе видатною?! Прикидайтесь, і станете!"

<<
новости
карьера
путешествия
love-story
звёздные истории
секреты красоты
мода & стиль
консультации специалистов
преодолеваем трудности
форум от редактора мои стихи галерея
женский журнал "Капризы маленьких девочек" для самостоятельных и очаровательных
Автор идеи и главный редактор: Ангелина КРОК
По ВСЕМ вопросам, а также по поводу рекламы, можно обращаться по адресу: angelina.krok@gmail.com
ICQ: 403196807
Контактный телефон в Украине: 8(066)763-45-62

использование материала статьи разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник

Студия   w e b p a n o r a m a   © www.angelinakrok.com.ua